۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
معاونت مجلس
بسيج همراه هميشگي انقلاب، رهبري و مردم است

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: بسيج همراه هميشگي انقلاب، رهبري و مردم است و در تمام صحنه هاي كشور حضوري فعال و مؤثر دارد.

به گزارش گروه دانشگاه ايسكانيوز از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، احمد حيدري معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي در نشست معاونان، مديران، فرماندهان بسيج كاركنان و اعضاي شوراي فرماندهي با رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كه امروز در سازمان مركزي برگزار شد با گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، گفت: بسيج همراه هميشگي انقلاب، رهبري و مردم است و در تمام صحنه هاي كشور حضوري فعال و مؤثر دارد.

وي با تأكيد بر اينكه بسيجيان بهترين اقشار جامعه هستند، افزود: هيچ بسيجي سراغ نداريم كه جزو فتنه گران و اختلاس گران باشد و در صحنه انقلاب حضور قابل قبولي نداشته باشد.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي اظهار داشت: بسيج توانسته جمهوري اسلامي ايران را در داخل و خارج از كشور حفظ كند و تفكر انقلابي را اشاعه دهد.

حيدري با بيان اينكه تفكر بسيجي، انقلابي و شهادت كشور را از انحرافات نجات داده و سبب درخشش انقلاب اسلامي شده، گفت: اميدوارم راه و تفكر بسيجي در جامعه تداوم داشته و جاري و ساري باشد.

اعلام آمادگي بسيجيان دانشگاه آزاد اسلامي براي دفاع از انقلاب اسلامي

حسين نصيرزاده فرمانده مركز مقاومت بسيج كاركنان دانشگاه نيز در ابتداي اين مراسم گفت: بسيج در 40 سال عمر با بركت انقلاب اسلامي همواره از نظام دفاع جانانه كرده و اثرگذار بوده است.

وي اظهار داشت: بسيج بعد از دفاع مقدس در حوزه هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، علمي و ... حضور فعال و اثرگذار دارد و پشتيبان و حامي انقلاب، نظام، كشور و مردم است.

نصيرزاده در پايان تأكيد كرد: بسيجيان دانشگاه آزاد اسلامي نيز براي دفاع از انقلاب اسلامي، كشور و مردم اعلام آمادگي مي كند. 
 
تاریخ:
1398/09/03
تعداد بازدید:
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal